VALMIMAS ON HIIUMAA VALLA KODULEHT
Hiiumaa valla koduleht aadressil vald.hiiumaa.ee on valmimas. Veebilehe menüüd on veel täienemisel, palume mõistvat suhtumist!

Külalisele ja kogukonnale suunatud infokanalid moodustavad tulevikus terviku. Portaal www.hiiumaa.ee antakse vallale üle aasta lõpus ja ka külalisele suunatud osa ehitatakse uuesti üles.

Kodulehe vald.hiiumaa.ee ülesehitust puudutavate tähelepanekute korral palume saata teade:  This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
 
Detailplaneeringu koostamise algatamine (Piloodi)

Pühalepa Vallavalitsuse 07.11.2017 korraldusega nr 393 otsustati algatada Hausma külas Piloodi (katastritunnus 63901:001:0194, üldpind 4,23 ha, sihtotstarve maatulundusmaa) katastriüksuse detailplaneering, mille eesmärgiks on jagada katastriüksus neljaks elamukrundiks ja määrata kruntide ehitusõigus.
Algatamisel teadaoleva info põhjal täiendavate uuringute läbiviimise vajadus puudub. Detailplaneeringu koostamise eesmärk on kooskõlas Pühalepa valla keskosa üldplaneeringuga.
Detailplaneeringu koostamise korraldaja ja kehtestaja on Pühalepa Vallavalitsus (aadress Tempa küla, Pühalepa vald 92348). Korraldusega saab tutvuda tööpäevadel kl 9-16 Pühalepa vallamajas.

 
<< Algus < Eelminev 1 2 3 4 Järgmine > Viimane >>

Results 1 - 7 of 27


  
 

arengukava2.gif